Bio Keratin Gold Nasıl Kullanılır Ne İşe Yarar

Bio Keratin Gold, saç bakım ürünlerinden biridir ve her türlü saç işleminde kullanılmaktadır. tıpkı Brezilya fönü ile olduğu gibi Bio Keratin Gold ürünüyle de saçlar düzleştirilmekte ve bu işlem uzun süre kalıcı olmaktadır. Bio Keratin Gold’un bu etkisi 4-6 ay devam etmektedir. Ancak bu ürün mutlaka kullanma talimatlarına uyularak tatbik edilmelidir. Böylece kısa zamanda hayal ettiğiniz saçlara kavuşmanız mümkün olacaktır.

Bio Keratin Gold Nasıl Kullanılır?

Bu ürün her saç tipine uygun olduğu için herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir. Keratin eksikliğinin sebep olduğu mat, yıpranmış, sert ve kabarık saçlara etkili bir çözümdür. Bio Keratin Gold, Yıpranan saçların düzleştirilmesinde ve tedavisinde fayda sağlayan zararsız bir üründür. Ancak yine de temkinli ve tedbirli davranılmalı, kullanım tavsiyelerine muhakkak riayet edilmelidir. Bio Keratin Gold uygulaması şöyle yapılmalıdır:

Öncelikle saçlarınızı keratin içeren bir şampuan ile 2 defa yıkayın ve güzelce durulayın. Şampuanladıktan sonra saç kremi kullanmayın.

Yıkamanızın ardından saçlarınızı nemli bırakmayın ve iyice kurutun.

Kuruyan saçlarınıza boya sürüyormuş gibi Bio Keratin Gold uygulayın. Saç derinize ve saç diplerinize sürmeden, tüm saçınıza uygulama yapın.

Kuruması için 15 dakika bekleyin. Sonrasında dikkatli bir şekilde ve nazik hareketlerle saçınıza düz fön çekin.

Düz fönü tahammül edebileceğiniz en yüksek ısıda çekmeniz lazımdır. Kalın saçlara sahipseniz 230 derecede fön çekmeniz gerekecektir.

Fön çektikten sonra saçlarınızı bir kez daha keratinli şampuan ile yıkayın ve kurutun.

Bio Keratin Gold Kalıcı Brezilya Fönü uzun süre bozulmadan kalsın istiyorsanız, içerisinde tuz – iyot bulunmayan keratinli bir şampuan almanız şarttır. Saçlarınızı yıkama sıklığınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Banyonun ardından hafif bir fön çekilmesi kafi gelecektir.

Bio Keratin Gold Kullananların Yorumları Nasıldır?

Ben eskiden de Bio Keratin Gold kullanıyordum ve son derece memnun kalmıştım. Bundan dolayı yeniden kullanmaya başladım. Duş sonrası saçımı kuruladığımda hiç kabarmıyor ve elektriklenmiyor. Saçlarımı dümdüz ve ipek gibi pürüzsüz bir hale getiriyor. Ağzımda, burnumda ve gözlerimde yanmaya sebep olsa da görmezden geliyorum, çünkü muhteşem bir etkisi var. Bio Keratin Gold, saçlarımı önceki halinden %70 oranında daha fazla düzleştirdi. Dışarı çıkmadan önce saçlarımı yıkadığımda sadece kuruluyorum ve başka bir şey yapmama gerek kalmıyor. Siz de güvenle kullanabilirsiniz.

Ben doğal keratin arıyordum ve Bio Keratin Gold ürününü kuaför malzemelerinin satıldığı bir yerden temin ettim. Kampanyalı olarak satıştaydı, hem keratin, hem keratin şampuanı hem de saç kremi tek bir set halinde sunuluyordu. Kullanalı bir buçuk ay oluyor, sonucu beni fazlasıyla memnun etmeyi başardı. Saçlarım yumuşadı, sağlığına kavuştu, kurumasından ve kabarmasından eser kalmadı. Üstelik saçlarımı düzleştirdi ve en sevdiğim yönü de buydu.

Bio Keratin Gold’un gerçekten rahatsız edici bir kokusu var. Bu ürünü kullandığımda gözlerim ve burnum biraz sızlamıştı. Belki de hassas bir cilt yapısına sahip olmamdan kaynaklandı. Avantajlarına gelecek olursam; Bio Keratin Gold’un saçlarımı inanılmaz bir şekilde canlı ve parlak gösterdiğini söyleyebilirim.

Bio Keratin Gold, severek kullandığım bir üründür. Oldukça yararlı ancak ben bir hayli yıpranmış ve kuru saçlara sahibim. Bu yüzden Bio Keratin Gold’a ek olarak Botanica Biotin & Keratin Saç Maskesi’ni de kullanmaktayım. Saçlarıma canlılık ve parlaklık kazandırıyor, dayanıklılığını artırıyor. Kokusuna da bayılıyorum. Aynı zamanda bu maske Bio Keratin Gold’un daha etkili olmasına yardımcı oluyor.

Bio Keratin Gold aldım ve ilk kullanımda saçlarım epey sertleşti. Düzleştirirken çok zorlandım. Kokusu bana ağır gelmedi. Gözlerimi de fazla yakmadı yani aşırı derecede bir yanma hissi oluşturmadı. İkinci gün saçlarım yumuşadı ve yeniden düzleştirmiştim. Ertesi gün son kez düzleştirip yıkamıştım. Ortaya çıkan manzara süperdi! yıpranmış ve dalgalı saçlarım gitti, yerine pamuk gibi ve dümdüz saçlar geldi. Fiyatı da gayet uygun, hepinize tavsiye ediyorum.

Daha önce Bio Keratin Gold kullanmamıştım. İlk defa kullandım ve beni yalnızca 1-2 ay idare edebildi. Ne yazık ki kısa sürede saçlarım yine eskisi gibi oldu. Bir kere daha kullandım lakin 1 ay dayanabildi. Üçüncü kullanışımda ise 2-3 hafta gitti. Kısaca etkisi giderek azaldı. Oysa ambalajında 5 ay boyunca kalıcı olduğu belirtiliyor. Maalesef bu ifade gerçeği yansıtmıyor. Bu duruma el atılması gerekiyor, daha uzun süreli olsaydı mükemmel olurdu.

İlk kez Bio Keratin Gold alıp uyguladım. Hakikaten başarılı olduğunu gördüm. Bu ürünü uygulamadan evvel saçınızı tuzsuz şampuanla yıkayıp kurutun. Daha sonra saçlarınıza sürüp tarak ile her yerine dağıtın. 15 dakika bekleyip saç kurutma makinesiyle güzelce kurutun ve 20-30 dakika boyunca fön çekin. Son olarak saç düzleştirici makinenizle 230 derece ısıda saçlarınızı bir güzel pressleyip şampuanlayın ve yıkayın. Harika bir sonuç elde edeceksiniz. Etkisinin ne kadar süreceği hakkında kesin bir şey söyleyemem, bunu zaman gösterecektir. Bir dipnot olarak şunu da eklemek istiyorum; Bio Keratin Gold’u gözlük ve maske takarak açık havada uygulamalısınız. Aksi takdirde yüzünüz çok yanar.