Genital Estetik Fiyatları 2021

Günümüzde genital estetik işlemleri, diğer estetik operasyonlar kadar popüler hale gelmiştir. Hem bilginin paylaşımlarının artması hem de kadınların ekonomik ve sosyal özgürlüklerinin genişlemesi nedeniyle bu konu daha çok konuşulmaya, hayata geçirilmeye başlamıştır.

Genital estetik nedir?

Güzellik algısı toplumlarda her dönem değişmekte, gelişmektedir. Bu elbette görünmeyen bölge de olsa genital bölgeside kapsamaktadır. Kadının ken genital bölgesini kabullenmesi, beğenmesi özgüveni ve öz saygısını artıracak dolayısıyla cinsel hayatı olumlu yönde etkilenecektir.

Kadınların ekonomik özgürlüğünü kazanması, toplum içindeki konularının güçlenmesi ve kendi kararlarını verebilecek duruma gelmeleri ile birlikte genital estetiğe ola talepleri artmıştır.

Genital bölgedeki estetik sorunlar görsel açıdan rahatsız edici olabileceği gibi cinsel sorunlarada yol açabilir. Vajinanın penisi tam olarak kavrayamaması, cinsel ilişki esnasında ağrı olması ve haz alamama gibi istenmeyen durumlar genital estetik ile çözüme kavuşturulabilmektedir.

Genital estetik ameliyatları nelerdir?

  • Labioplasti,
  • Vajinoplasti,
  • Perineoplasti,
  • Hudoplasti,
  • Genital bölge beyazlatma,
  • G nokta büyütme,
  • Lazerle vajina daraltma.

Genital Estetik Fiyatları

Genital estetik fiyatları belirlenilen kriterler aslında anestezi şekli kullanılan metaryeller operasyonun zorluk derecesine göre belirlenir. Ancak diğer bir kriterde doktorun fiyat politikasıdır.

Gestetik ameliyatları nasıl yapılır?

Genital estetik ameliyatları özellikle son yıllarda oldukça rağbet gören operasyonlardır. Bu operasyonların hemen tümü hastenede yatış gerektirmeyen küçük cerrahi ameliyatlardır.

Labioplasti gibi cerrahi operasyonlar çoğunlukla sedasyon anestezi dediğimiz uyku anestezisi verilerek yapılan yaklaşık 30-40 dk civarında süren cerrahi yöntemler kullanılarak yapılan ameliyatlardır. Ameliyat sonrası 3-4 gün dinlenme ve istirahat gereklidir. Hasta aynı gün evine gidebilir ertesi gün duşunu alabilir.

Lazerle yapılan vajinal sıkılaştırma, genital bölge beyazlatma gibi işlemler ise herhangi bir anestezi gerektirmez. Bu işlemler klinik ortamda yapılan oldukça ağrısız uygulamalardır. Hasta aynı gün işine dönebilir ancak o gün cinsel ilişkiye girmesi önerilmez.