Restorex Şampuan Ne İşe Yarar Kullananların Yorumları Nasıldır?

Restorex şampuan saçlara bakım yapar ve hızlı bir şekilde uzamasını sağlar. Makalemizde saçları için Restorex şampuan kullananların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Restorex Şampuan Kullanıcı Yorumları

Benim saçımı en çok uzatan Restorex şampuan oldu diyebilirim. Uzama derken rapunzel olmayı beklemeyin ancak gerçekten uzattığına şahit olacaksınız. Çevremdeki insanlar da saçlarımdaki uzamayı fark ettiler. Düzenli kullanıldığında saç dökülmem de azalmadı, tamamen durdu. Artık saçlarım dökülmez oldu desem abartmış sayılmam.

Ben de kullanım Restorex şampuanı ama öyle uzama etkisini göremedim. İçeriğinde paraben olmaması sebebiyle kullanıyorum yine de ve fiyatı da iyi. Ben kokusunu da çok seviyorum.

Ben Restorex şampuanı en az 5 şişe kullandım. Saçlarım yumuşacık oldu bu şampuan sayesinde ve uzattı da diyebilirim. Uzatıyor deyince insanlar da rapunzel olma hayali oluşuyor ancak ben makul bir uzatmadan bahsediyorum kesinlikle. Restorex şampuanın kokusunu da çok seviyorum. Restorex şampuan saçıma gerçekten çok sağlıklı bir görünüm kazandırdı, saçlarım parlak ve sağlıklılar. Ayrıca fiyatı da baya uygun, hele de indirim günlerinde.

Ben aylarca kullandım Restorex şampuanı. Ama hiçbir uzama olmadı diyebilirim. Ayrıca saçlarımın hacimini de aldı, söndürdü diyebilirim. Parlaklığı yok oldu saçlarımın.

Benim saçlarım Restorex şampuan sayesinde canlandı diyebilirim. Bu şampuan sayesinde saçlarımdaki kuruluk ve elektriklenme azaldı. Ayrıca saçlarımda uzama da oldu. Kokusu da çok iyi ve kalıcı. Benim saçlarım 1 buçuk sene önce kuaförde yanmıştı ve kısacık kestirmiştim. Restorex saçlarıma gerçekten iyi geldi ve uzattı. Ben gönül rahatlığıyla öneriyorum kesinlikle.

Restorex şampuan saçlarımı uzattı, hatta bebek saçlarım bile çok uzadı. Ama ben bebek saçlarımı pek sevmediğim için bıraktım kullanmayı.

Benim saçlarım inatla uzamıyordu ve Restorex sayesinde uzadı. Kokusu da çok hoş bitkisel. Saçlarımı hafif yağlandırsa da biraz sertleştirdi diyebilirim. Ama uzamasına değer diyorum. Saçımı nemlendirmek için saç kremi kullanıyorum.

Restorex şampuan gerçekten saçı gerçekten uzatıyor ama aşırı da yağlandırıyor. Saçlarım sönüp kafama yapıştı resmen. Ama ben temiz bir saçın uzun ve yağlı saçtan daha iyi olduğunu düşündüğümden bıraktım şampuanı.

Ben Restorex şampuanı 2 yıl kullandım. Önceleri saçlarımı keçe gibi yaptı ama sonra alışınca normale döndü saçlarım. Ben görmesem de 2 yılda herkes saçlarımın uzadığını fark etti.

Benim ablam ve bir arkadaşım Restorex şampuandan çok memnun kaldı. Ama ben aşırı bir uzama görmedim malesef. Restorex şampuan benim saçlarımı çok yağlandırdı ve söndürdü. Herkes bu etkileri yaşamayabilir ama ben içeriği daha doğal şampuanlar kullanmak istedim.

Restorex şampuanı kuru saçlar için tavsiye ediyorlar. Kardeşimin saç derisi kuruluktan inanılmaz kepeklenirdi ve bu şampuan çok iyi geldi. Ama bende yağlanma arttı. Ben herkesin saç yapısına uygun olduğunu düşünmüyorum o yüzden.

Benim saçlarım normalde dipleri yağlı uçları da aşırı kuru ve ince tellidir. Ben ortalama 1 aydır kullanıyorum. Restorex benim saçlarımı hızlı uzattığını söyleyebilirim. Yumuşacık oldu saçlarım ve şampuanın kokusu da çok güzel. Benim normalde çabuk yağlanan saçlarımı da yağlandırmadı. Ancak tek sorun şu ki saçlarım hem duşta hem de duştan sonra gün içinde aşırı döküldü. Hiçbir şampuanda bu kadar dökülmedi saçlarım. Bu yüzden bırakmak zorunda kaldım.

Benim saçlarım Restorex şampuan sayesinde inanılmaz uzadı. Ben etrafımdaki insanlara sorduğumda herhangi bir etki görmediklerini söylediler. Onların saçlarında dökülme olmuş hem. Ben turuncu ambalajlı olandan kullanıyorum sıvı saç kremi ile birlikte. Ben Restorex kadar saç uzatan bir şampuan daha görmedim.

Ben Restorex şampuanı uzun süre kullandım. Saçı uzatıyor mu bilmem ama saçlarıma iyi geldi kesinlikle. Normalde kuru olan saçlarım yağlanmadı da. Ben Restorex şampuandan çok memnun kaldım.